Centrum pro nakládání s odpady Strážnice 2013

Informace o výstavbě
Stavbu Centrum pro nakládání s odpady města Strážnice realizovala na základě výběrového řízení firma MSO servis spol. s r.o. Celkové náklady stavby byly 12 mil. Kč. Tyto náklady byly z 90 % hrazeny ze získané dotace z Operačního programu životní prostředí. Výstavbou Centra pro nakládání s odpady získalo město moderní areál, ve kterém budou sbírány a dotříďovány veškeré využitelné odpady od občanů města. V rámci stavby byl vybudován nový vstupní objekt, který slouží jako technickoadministrativní zázemí obsluhy Centra, dále zastřešená rampa pro shromažďování odpadů do velkoobjemových kontejnerů, zpevněná zastřešená plocha pro dočasné shromažďování vozidel po ukončení jejich životnosti, zpevněné plochy na shromažďování stavební suti velkoobjemové kontejnery a další drobné vybavení.


Odkaz na stránky investora akceProdej bytů
Nabízíme k prodeji byty v bytovém domu ve Strážovicích. Pouze 3 Km od Kyjova, velmi klidné místo s bezproblémovým parkováním. Byty o výměře 67 m2 v konfiguraci 2+kk jsou nabízeny do osobního vlastnictví. K bytu patří příslušenství v podobě balkonu, sklepní kóje, podílu na společných částech domu, parkovací místo u domu. Byty jsou vybaveny samostatným měřením všech energií, náklady na energie jsou díky výborným tepelně izolačním charakteristikám minimální.
Je možné zakoupit byt bez dokončených podlah, obkladů a vše dokončit dle představ majitele bytu. Jsou zde i byty připravené k okamžitému nastěhování.
V případě zájmu je možný před koupí dohodnout pronájem.
Info na telefonu 777 740 111
Kde nás najdete?
Svatoborská 591/87
697 01 Kyjov
okres Hodonín
kraj Jihomoravský

Kontaktní adresa