Areál letního koupaliště Hodonín 2008


Odkaz na stránky soutěže.

Urbanistické řešení: Rekonstruované venkovní koupaliště je situováno v městské části Rybáře mezi slepým ramenem řeky Moravy, stávajícím zastřešeným bazénem, sportovním areálem Sokol Hodonín a výrobním závodem Varmuža. Stavba řeší rekonstrukci a dostavbu stávajícího venkovního koupaliště v k.ú. Hodonín z důvodu zintenzivnění, modernizace a zvýšení kvality poskytovaných služeb v návaznosti na rozšíření provozní doby prodloužením sezony. Rekonstrukce celého areálu proběhla ve dvou etapách. První etapa byla započata v září 2007 a zahrnovala přípravu území, bourací a demoliční práce a také výstavbu několika stavebních objektů, ve kterých se nyní skrývá zázemí jak pro personál tak pro návštěvníky.

Architektonické řešení:
Stavba se skládá ze tří nerezových bazénů s novou technologií úpravy bazénové vody a dvěma novými stavebními objekty (šatny, sprchy, WC, občerstvení). Vlastní bazény a zabudované atrakce jsou z nerezu nebo plastu.

Dětský bazén se skluzavkou a vřídlem
Zážitkový bazén s atrakcemi
Velký bazén s tobogánem, skokanským můstkem a plaveckými drahami, určen pro plavce

Celková plocha vodních bazénů je 2186 m2. Maximální kapacita koupaliště je 3600 osob/den. Celý areál koupaliště je řešen jako bezbariérový.


Prodej bytů
Nabízíme k prodeji byty v bytovém domu ve Strážovicích. Pouze 3 Km od Kyjova, velmi klidné místo s bezproblémovým parkováním. Byty o výměře 67 m2 v konfiguraci 2+kk jsou nabízeny do osobního vlastnictví. K bytu patří příslušenství v podobě balkonu, sklepní kóje, podílu na společných částech domu, parkovací místo u domu. Byty jsou vybaveny samostatným měřením všech energií, náklady na energie jsou díky výborným tepelně izolačním charakteristikám minimální.
Je možné zakoupit byt bez dokončených podlah, obkladů a vše dokončit dle představ majitele bytu. Jsou zde i byty připravené k okamžitému nastěhování.
V případě zájmu je možný před koupí dohodnout pronájem.
Info na telefonu 777 740 111
Kde nás najdete?
Svatoborská 591/87
697 01 Kyjov
okres Hodonín
kraj Jihomoravský

Kontaktní adresa