Apartments


AAA
Popis, ceník a informace:

Byt č. 25 - ihned k nastěhování
Informace o bytu

Byt o výměře 42,5 m2 v 3.NP Byt je s balkonem a sklepní kójí, (nezapočítavají se do podlahové výměry). V bytu je koupelna se sprchovým koutem. Byt má samostatný elektroměr. Samostatné měření tepla a vody. K dispozici je kočárkárna. Do 2 N.P. je k dispozici výtah. Parkování ve dvorním traktu. Byt je situován balkonem na jižní stranu - po celý den je zde sluníčko. Velmi nízké náklady na energie. 3 Km od Kyjova, do Brna dostupné autem - (45 minut), autobusem (zastávka přímo vedle domu). Kuchyňská linka zdarma!
Popis, ceník a informace:

Byt č.22 - možno dokončit dle vlastních představ
Informace o bytu

Byt v 3.NP bez dokončených podlah, obkladů. Elektřina přirpavena - osazené zásuvky, jističe atd. Topení je instalováno včetně těles. Dokončení bytu je možné po dohodě (do tří týdnů po dohodě o cenové kalkulaci prací) nebo svépomocí.
Popis, ceník a informace:

Nabídky bytů
Informace o bytu

Nabízíme k prodeji byty v bytovém domu ve Strážovicích. Pouze 3 Km od Kyjova, velmi klidné místo s bezproblémovým parkováním. Byty o výměře 67 m2 v konfiguraci 2+kk jsou nabízeny do osobního vlastnictví. K bytu patří příslušenství v podobě balkonu, sklepní kóje, podílu na společných částech domu, parkovací místo u domu. Byty jsou vybaveny samostatným měřením všech energií, náklady na energie jsou díky výborným tepelně izolačním charakteristikám minimální. Je možné zakoupit byt bez dokončených podlah, obkladů a vše dokončit dle představ majitele bytu. Jsou zde i byty připravené k okamžitému nastěhování. V případě zájmu je možný před koupí dohodnout pronájem. Info na telefonu 777 740 111
Popis, ceník a informace:

Volná pracovní místa
Popis, ceník a informace:


Prodej bytů
Nabízíme k prodeji byty v bytovém domu ve Strážovicích. Pouze 3 Km od Kyjova, velmi klidné místo s bezproblémovým parkováním. Byty o výměře 67 m2 v konfiguraci 2+kk jsou nabízeny do osobního vlastnictví. K bytu patří příslušenství v podobě balkonu, sklepní kóje, podílu na společných částech domu, parkovací místo u domu. Byty jsou vybaveny samostatným měřením všech energií, náklady na energie jsou díky výborným tepelně izolačním charakteristikám minimální.
Je možné zakoupit byt bez dokončených podlah, obkladů a vše dokončit dle představ majitele bytu. Jsou zde i byty připravené k okamžitému nastěhování.
V případě zájmu je možný před koupí dohodnout pronájem.
Info na telefonu 777 740 111
Kde nás najdete?
Svatoborská 591/87
697 01 Kyjov
okres Hodonín
kraj Jihomoravský

Kontaktní adresa